KONST / Litografier / Färglitografi 15804377
nr 1580 4377
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 110/280. Färglitografi. Bladets mått: 42x58, oramad
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:46:39
100 kr
150 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz